Krby - kozuby - pece Na úvod Cech kachliarov Slovenska

Naše Krby - Váš príjemný domov

Oheň je oddávna súčasťou nášho života. Najprv prinášal život, potom svetlo, potom teplo a dnes, v tejto dobe ktorú žijeme, vytvára v dome radosť. Krb nie je vecou prestíže, ale nástroj na relax, dôvod na stretnutie tam, kde sa vždy dobre cítite a radi vraciate ...

Nechajte sa preto uniesť harmóniou, ktorá spája moderné technológie, estetický dizajn a nespútaný živel – oheň. Vytvoríme vo Vašom príbytku harmóniu, ktorú voláme jednoducho – pohoda.

Pri našich realizáciách sa zameriavame na moderné riešenia a materiály. Vždy vychádzame z potrieb klienta a preto navrhujeme riešenia šité na mieru, podľa Vašich individuálnych potrieb a požiadaviek s ohľadom na funkčnosť, bezpečnosť a estetiku. Dodržiavaním technologických postupov Vám garantujeme vysokú úroveň kvality a spoľahlivosť počas celej doby používania diela. Naše služby sú komplexné – od zistenia potrieb až po odovzdanie hotového a funkčného diela. Komplexnosť našich služieb dopĺňa aj predaj trojvrstvových komínových systémov a kamenársky program.

Pri realizácii Vám ponúkame nasledujúce možnosti :

  • Krby teplovzdušné
  • Krby akumulačno-sálavé
  • Hypokaustové pece a krby
  • Kachľové pece a sporáky

úvod - galéria - komíny - vykurovacie systémy - kamenársky program - objednávka - kontakt